Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ROCK ACTION ROCKACT112LP |
| EAN | 5051083129176 |
| Release Date | May 11, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 16 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,719
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Here Lies the Body |
|---|---|
| Sanatci | Moffat, Aidan |
| Cikis tarihi | 2018-05-11 |
| EAN/UPC | 5051083129176 |
| Label | Rock Action |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ROCK ACTION ROCKACT112LP |
| EAN | 5051083129176 |
| Release Date | May 11, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 16 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.