Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SKIN GRAFT RECORDS LPGRA099 |
| EAN | 0647216609919 |
| Release Date | September 14, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,130
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | March To the Sea |
|---|---|
| Sanatci | Aids Wolf |
| Cikis tarihi | 2016-03-18 |
| EAN/UPC | 0647216609919 |
| Label | Skingraft |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SKIN GRAFT RECORDS LPGRA099 |
| EAN | 0647216609919 |
| Release Date | September 14, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.