Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SKIN GRAFT RECORDS LPGRA084 |
| EAN | 0647216608417 |
| Release Date | November 14, 2006 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 323 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,130
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Split |
|---|---|
| Sanatci | Aids Wolf & Athletic Automaton |
| Cikis tarihi | 2016-03-18 |
| EAN/UPC | 0647216608417 |
| Label | Skingraft |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SKIN GRAFT RECORDS LPGRA084 |
| EAN | 0647216608417 |
| Release Date | November 14, 2006 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 323 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.