Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PONY CANYON INC. |
| EAN | 4524135149732 |
| Release Date | January 5, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,493
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ima No Futari Wo Otagai Ga Miteru |
|---|---|
| Sanatci | Aiko |
| Cikis tarihi | 2024-01-05 |
| EAN/UPC | 4524135149732 |
| Label | Pony Canyon |
| Format | LP |
| Tur | Pop / J-Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PONY CANYON INC. |
| EAN | 4524135149732 |
| Release Date | January 5, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.