Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MNRK IMT1283281.1 |
| EAN | 0638812832818 |
| Release Date | March 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 316 × 8 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,955
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Endless Affair |
|---|---|
| Sanatci | Reddy, Ailbhe |
| Cikis tarihi | 2023-03-17 |
| EAN/UPC | 0638812832818 |
| Label | Mnrk Records Lp |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MNRK IMT1283281.1 |
| EAN | 0638812832818 |
| Release Date | March 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 316 × 8 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.