Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CAROLINE 060257794862 |
| EAN | 0602577948626 |
| Release Date | October 25, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 8 mm · 346 g |
| Weight | 346 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,243
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Boneshaker |
|---|---|
| Sanatci | Airbourne |
| Cikis tarihi | 2023-09-22 |
| EAN/UPC | 0602577948626 |
| Label | Spinefarm |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CAROLINE 060257794862 |
| EAN | 0602577948626 |
| Release Date | October 25, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 8 mm · 346 g |
| Weight | 346 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.