Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | AISH DIVINE LPAISH2020 |
| EAN | 0634457034730 |
| Release Date | January 29, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,130
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sex Issue |
|---|---|
| Sanatci | Aish Divine |
| Cikis tarihi | 2021-01-15 |
| EAN/UPC | 0634457034730 |
| Label | Aish Divine |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | AISH DIVINE LPAISH2020 |
| EAN | 0634457034730 |
| Release Date | January 29, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.