Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SOULJAZZ SLJZ428.1 |
| EAN | 5026328004280 |
| Release Date | May 31, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,991
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Brazil Usa 70 |
|---|---|
| Sanatci | Various |
| Cikis tarihi | 2019-05-31 |
| EAN/UPC | 5026328004280 |
| Label | Souljazz |
| Format | LP |
| Tur | Brazil / Musica Popular Brazil |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SOULJAZZ SLJZ428.1 |
| EAN | 5026328004280 |
| Release Date | May 31, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.