Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HOUNDSTOOTH HOUT163.1 |
| EAN | 5060845321994 |
| Release Date | May 3, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,504
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Aethernal Score (Live With the Bbc) |
|---|---|
| Sanatci | Devi, Aisha & Bbc Concert Orchestra |
| Cikis tarihi | 2024-05-03 |
| EAN/UPC | 5060845321994 |
| Label | Houndstooth |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HOUNDSTOOTH HOUT163.1 |
| EAN | 5060845321994 |
| Release Date | May 3, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.