Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HOUNDSTOOTH HOUT172.1 |
| EAN | 5060845323585 |
| Release Date | February 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 6 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,504
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Death is Home |
|---|---|
| Sanatci | Devi, Aisha |
| Cikis tarihi | 2024-02-09 |
| EAN/UPC | 5060845323585 |
| Label | Houndstooth |
| Format | LP |
| Tur | Dance |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HOUNDSTOOTH HOUT172.1 |
| EAN | 5060845323585 |
| Release Date | February 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 6 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.