Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | STEEPLECHASE SPS1053.1 |
| EAN | 0716043105311 |
| Release Date | July 1, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,365
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Misty Thursday |
|---|---|
| Sanatci | Jordan, Duke - Quartet - |
| Cikis tarihi | 2022-07-01 |
| EAN/UPC | 0716043105311 |
| Label | Steeplechase |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | STEEPLECHASE SPS1053.1 |
| EAN | 0716043105311 |
| Release Date | July 1, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.