Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | STEEPLECHASE SPS1247.1 |
| EAN | 0716043124718 |
| Release Date | April 22, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |

₺2,786
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | As Time Goes By |
|---|---|
| Sanatci | Jordan, Duke -Trio- |
| Cikis tarihi | 2022-04-22 |
| EAN/UPC | 0716043124718 |
| Label | Steeplechase |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | STEEPLECHASE SPS1247.1 |
| EAN | 0716043124718 |
| Release Date | April 22, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.