Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SIDEONEDUMMY RECORDS LPSD1622 |
| EAN | 0603967162219 |
| Release Date | August 19, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,080
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bible 2 |
|---|---|
| Sanatci | Ajj |
| Cikis tarihi | 2016-08-18 |
| EAN/UPC | 0603967162219 |
| Label | Side One Dummy |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SIDEONEDUMMY RECORDS LPSD1622 |
| EAN | 0603967162219 |
| Release Date | August 19, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.