Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SIDEONEDUMMY RECORDS LPSD17161 |
| EAN | 0603967171617 |
| Release Date | September 21, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,080
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ugly Spiral: Lost Works |
|---|---|
| Sanatci | Ajj |
| Cikis tarihi | 2018-09-21 |
| EAN/UPC | 0603967171617 |
| Label | Side One Dummy |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SIDEONEDUMMY RECORDS LPSD17161 |
| EAN | 0603967171617 |
| Release Date | September 21, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.