Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BUREAU B BURB30.1 |
| EAN | 4047179303910 |
| Release Date | September 15, 2009 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,523
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | After the Heat |
|---|---|
| Sanatci | Eno |
| Cikis tarihi | 2010-12-30 |
| EAN/UPC | 4047179303910 |
| Label | Bureau B |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Newage |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BUREAU B BURB30.1 |
| EAN | 4047179303910 |
| Release Date | September 15, 2009 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.