Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TIGER BAY TB6164 |
| EAN | 0889397106164 |
| Release Date | May 18, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,664
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Gli Occhi Freddi Della Paura |
|---|---|
| Sanatci | Morricone, Ennio |
| Cikis tarihi | 2018-06-28 |
| EAN/UPC | 0889397106164 |
| Label | Tiger Bay |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | TIGER BAY TB6164 |
| EAN | 0889397106164 |
| Release Date | May 18, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.