Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Bushbranch / Surfdog Records 19935038368 |
| EAN | 0199350383687 |
| Release Date | August 22, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 6 mm · 436 g |
| Weight | 436 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,740
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Clapton Chronicles: the Best of Eric Clapton |
|---|---|
| Sanatci | Clapton, Eric |
| Cikis tarihi | 2025-08-22 |
| EAN/UPC | 0199350383687 |
| Label | Bushbranch |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Bushbranch / Surfdog Records 19935038368 |
| EAN | 0199350383687 |
| Release Date | August 22, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 6 mm · 436 g |
| Weight | 436 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.