Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CULTURE FACTORY USA CULF1272.1 |
| EAN | 0819514012726 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,441
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Unfinished Business |
|---|---|
| Sanatci | Carr, Eric |
| Cikis tarihi | 2024-11-15 |
| EAN/UPC | 0819514012726 |
| Label | Culture Factory Usa |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CULTURE FACTORY USA CULF1272.1 |
| EAN | 0819514012726 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.