Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | THE ERIC NAM COMPANY |
| EAN | 0199350189050 |
| Release Date | September 26, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 7 mm · 612 g |
| Weight | 612 g |
| Discs / Records | 2 |

₺3,028
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live From London |
|---|---|
| Sanatci | Nam, Eric |
| Cikis tarihi | 2025-09-26 |
| EAN/UPC | 0199350189050 |
| Label | The Eric Nam Company |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | THE ERIC NAM COMPANY |
| EAN | 0199350189050 |
| Release Date | September 26, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 7 mm · 612 g |
| Weight | 612 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.