Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BRILLIANT CLASSICS BRI90050 |
| EAN | 5028421900506 |
| Release Date | September 5, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,799
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hotel Terminus |
|---|---|
| Sanatci | Bosgraaf, Erik & Yuri Honing |
| Cikis tarihi | 2025-09-05 |
| EAN/UPC | 5028421900506 |
| Label | Brilliant Classics |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BRILLIANT CLASSICS BRI90050 |
| EAN | 5028421900506 |
| Release Date | September 5, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.