Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TELEPHONE EXPLOSION RECORDS LPTER125 |
| EAN | 0061297939480 |
| Release Date | October 3, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,085
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Topology of Time & Up Express Etc. |
|---|---|
| Sanatci | Eucalyptus |
| Cikis tarihi | 2025-10-03 |
| EAN/UPC | 0061297939480 |
| Label | Telephone Explosion |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TELEPHONE EXPLOSION RECORDS LPTER125 |
| EAN | 0061297939480 |
| Release Date | October 3, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.