Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NOT NOW MUSIC NOT2LP290 |
| EAN | 5060403742902 |
| Release Date | September 10, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 8 mm · 513 g |
| Weight | 513 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,966
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Very Best of |
|---|---|
| Sanatci | James, Etta |
| Cikis tarihi | 2021-09-10 |
| EAN/UPC | 5060403742902 |
| Label | Not Now |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NOT NOW MUSIC NOT2LP290 |
| EAN | 5060403742902 |
| Release Date | September 10, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 8 mm · 513 g |
| Weight | 513 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.