Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SCHEMA |
| EAN | 8018344217314 |
| Release Date | September 12, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,414
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Amare |
|---|---|
| Sanatci | Ella and the Bossa Beat |
| Cikis tarihi | 2025-09-12 |
| EAN/UPC | 8018344217314 |
| Label | Schema |
| Format | 12in |
| Tur | World / Latin |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SCHEMA |
| EAN | 8018344217314 |
| Release Date | September 12, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.