Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TRU THOUGHTS LP-TRU-466 |
| EAN | 5060609668365 |
| Release Date | September 19, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,553
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Frank Dean and Andrew |
|---|---|
| Sanatci | Ebi Soda |
| Cikis tarihi | 2025-09-26 |
| EAN/UPC | 5060609668365 |
| Label | Tru Thoughts |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TRU THOUGHTS LP-TRU-466 |
| EAN | 5060609668365 |
| Release Date | September 19, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.