Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PEACEVILLE VILELP636 |
| EAN | 0801056863614 |
| Release Date | August 25, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 5 mm · 607 g |
| Weight | 607 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,344
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Renaissance In Extremis |
|---|---|
| Sanatci | Akercocke |
| Cikis tarihi | 2017-08-25 |
| EAN/UPC | 0801056863614 |
| Label | Peaceville |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PEACEVILLE VILELP636 |
| EAN | 0801056863614 |
| Release Date | August 25, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 5 mm · 607 g |
| Weight | 607 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.