Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PEACEVILLE VILELP647 |
| EAN | 0801056864710 |
| Release Date | June 9, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 324 × 5 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,279
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rape of the Basterd Nazarene |
|---|---|
| Sanatci | Akercocke |
| Cikis tarihi | 2017-06-08 |
| EAN/UPC | 0801056864710 |
| Label | Peaceville |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PEACEVILLE VILELP647 |
| EAN | 0801056864710 |
| Release Date | June 9, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 324 × 5 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.