Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602577404214 |
| Release Date | October 11, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 300 g |
| Weight | 300 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,915
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mr Bad Guy |
|---|---|
| Sanatci | Freddie Mercury, Montserrat Caballe |
| Cikis tarihi | 2019-10-11 |
| EAN/UPC | 0602577404214 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602577404214 |
| Release Date | October 11, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 300 g |
| Weight | 300 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.