Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COAST TO COAST WWSLP108 |
| EAN | 3700604768630 |
| Release Date | July 4, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,919
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ken Andi Habib |
|---|---|
| Sanatci | Khodja, Freh |
| Cikis tarihi | 2025-07-04 |
| EAN/UPC | 3700604768630 |
| Label | Coast To Coast |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COAST TO COAST WWSLP108 |
| EAN | 3700604768630 |
| Release Date | July 4, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.