Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MR BONGO MRBG174.1 |
| EAN | 7119691244211 |
| Release Date | January 25, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 5 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,307
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Akofa Akoussah |
|---|---|
| Sanatci | Akoussah, Akofa |
| Cikis tarihi | 2019-01-25 |
| EAN/UPC | 7119691244211 |
| Label | Mr Bongo |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MR BONGO MRBG174.1 |
| EAN | 7119691244211 |
| Release Date | January 25, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 5 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.