Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ROCK/POP 060243853999 |
| EAN | 0602438539994 |
| Release Date | March 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,896
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Konvicted |
|---|---|
| Sanatci | Akon |
| Cikis tarihi | 2022-03-25 |
| EAN/UPC | 0602438539994 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Dance / R&B/Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ROCK/POP 060243853999 |
| EAN | 0602438539994 |
| Release Date | March 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.