Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC078LP |
| EAN | 0656605137810 |
| Release Date | April 25, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,214
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sub Verses |
|---|---|
| Sanatci | Akron |
| Cikis tarihi | 2013-04-25 |
| EAN/UPC | 0656605137810 |
| Label | Dead Oceans |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Lounge |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC078LP |
| EAN | 0656605137810 |
| Release Date | April 25, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.