Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC045LP |
| EAN | 0656605134512 |
| Release Date | March 14, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 5 mm · 409 g |
| Weight | 409 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,214
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Cosmic Birth and Journey of Sjinju |
|---|---|
| Sanatci | Akron |
| Cikis tarihi | 2011-03-14 |
| EAN/UPC | 0656605134512 |
| Label | Dead Oceans |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC045LP |
| EAN | 0656605134512 |
| Release Date | March 14, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 5 mm · 409 g |
| Weight | 409 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.