Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Ear Music 0212564EMU |
| EAN | 4029759125648 |
| Release Date | February 23, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 326 × 8 mm · 549 g |
| Weight | 549 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,487
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Opus |
|---|---|
| Sanatci | Di Meola, Al |
| Cikis tarihi | 2018-02-23 |
| EAN/UPC | 4029759125648 |
| Label | Earmusic |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Ear Music 0212564EMU |
| EAN | 4029759125648 |
| Release Date | February 23, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 326 × 8 mm · 549 g |
| Weight | 549 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.