Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Ear Music 0214706EMU |
| EAN | 4029759147060 |
| Release Date | March 13, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 9 mm · 567 g |
| Weight | 567 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,487
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Across the Universe |
|---|---|
| Sanatci | Di Meola, Al |
| Cikis tarihi | 2020-03-13 |
| EAN/UPC | 4029759147060 |
| Label | Earmusic |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Ear Music 0214706EMU |
| EAN | 4029759147060 |
| Release Date | March 13, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 9 mm · 567 g |
| Weight | 567 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.