Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Ear Music 0217773EMU |
| EAN | 4029759177739 |
| Release Date | December 15, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,399
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Elegant Gypsy & More Live |
|---|---|
| Sanatci | Di Meola, Al |
| Cikis tarihi | 2023-12-15 |
| EAN/UPC | 4029759177739 |
| Label | Earmusic |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Ear Music 0217773EMU |
| EAN | 4029759177739 |
| Release Date | December 15, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.