Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | INAKUSTIK INAK916412LP |
| EAN | 0707787916417 |
| Release Date | July 3, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 317 × 7 mm · 522 g |
| Weight | 522 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,783
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Pursuit of Radical Rhapsody |
|---|---|
| Sanatci | Di Meola, Al & World Sinfonia |
| Cikis tarihi | 2020-05-29 |
| EAN/UPC | 0707787916417 |
| Label | Coast To Coast |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | INAKUSTIK INAK916412LP |
| EAN | 0707787916417 |
| Release Date | July 3, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 317 × 7 mm · 522 g |
| Weight | 522 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.