Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | INTERNATIONAL ANTHEM RECORDINGS K7 ILAM90A.1 |
| EAN | 0634457198241 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 325 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,961
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Blade Because a Blade is Whole |
|---|---|
| Sanatci | Deplume, Alabaster |
| Cikis tarihi | 2025-03-07 |
| EAN/UPC | 0634457198241 |
| Label | International Anthem Recordings K7 |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | INTERNATIONAL ANTHEM RECORDINGS K7 ILAM90A.1 |
| EAN | 0634457198241 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 325 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.