Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | International Anthem IARC0050LP |
| EAN | 0789993991617 |
| Release Date | April 1, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 324 × 9 mm · 526 g |
| Weight | 526 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,357
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Gold |
|---|---|
| Sanatci | Deplume, Alabaster |
| Cikis tarihi | 2022-04-01 |
| EAN/UPC | 0789993991617 |
| Label | International Anthem Recording Co. |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | International Anthem IARC0050LP |
| EAN | 0789993991617 |
| Release Date | April 1, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 324 × 9 mm · 526 g |
| Weight | 526 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.