Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VALLEY OF SEARCH VOS009LP |
| EAN | 0650384037811 |
| Release Date | May 17, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 5 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,413
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Infinite Love Infinite Tears |
|---|---|
| Sanatci | Braufman, Alan |
| Cikis tarihi | 2024-05-17 |
| EAN/UPC | 0650384037811 |
| Label | Valley of Search |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VALLEY OF SEARCH VOS009LP |
| EAN | 0650384037811 |
| Release Date | May 17, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 5 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.