Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VALLEY OF THE SEARCH VOS7LP |
| EAN | 0650384036913 |
| Release Date | April 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 315 × 9 mm · 643 g |
| Weight | 643 g |
| Discs / Records | 3 |
₺3,905
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live In New York City, February 8, 1975 |
|---|---|
| Sanatci | Braufman, Alan |
| Cikis tarihi | 2022-04-08 |
| EAN/UPC | 0650384036913 |
| Label | Valley of Search |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VALLEY OF THE SEARCH VOS7LP |
| EAN | 0650384036913 |
| Release Date | April 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 315 × 9 mm · 643 g |
| Weight | 643 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.