Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COOKING VINYL COOKLP234X |
| EAN | 0711297463491 |
| Release Date | October 17, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 327 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,081
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Demos |
|---|---|
| Sanatci | Pixies |
| Cikis tarihi | 2025-10-17 |
| EAN/UPC | 0711297463491 |
| Label | Cooking Vinyl |
| Format | 12in |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COOKING VINYL COOKLP234X |
| EAN | 0711297463491 |
| Release Date | October 17, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 327 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.