Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PEACEVILLE PCVL887.1 |
| EAN | 0801056888716 |
| Release Date | June 18, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,532
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Industrial |
|---|---|
| Sanatci | Pitchshifter |
| Cikis tarihi | 2021-06-18 |
| EAN/UPC | 0801056888716 |
| Label | Peaceville |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PEACEVILLE PCVL887.1 |
| EAN | 0801056888716 |
| Release Date | June 18, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.