Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW WEST RECORDS LPNW5370 |
| EAN | 0607396537013 |
| Release Date | April 10, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 5 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,430
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rock Bottom Rhapsody |
|---|---|
| Sanatci | Pokey Lafarge |
| Cikis tarihi | 2020-04-10 |
| EAN/UPC | 0607396537013 |
| Label | New West Records |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW WEST RECORDS LPNW5370 |
| EAN | 0607396537013 |
| Release Date | April 10, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 5 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.