Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | YOUNGBLOOD |
| EAN | 0680599274657 |
| Release Date | September 12, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |

₺2,035
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Loveloops |
|---|---|
| Sanatci | Polanski, Zoe |
| Cikis tarihi | 2025-09-12 |
| EAN/UPC | 0680599274657 |
| Label | Youngblood |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | YOUNGBLOOD |
| EAN | 0680599274657 |
| Release Date | September 12, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.