Ek Bilgi
| Label | COLUMBIA CLBI978278.1 |
|---|---|
| EAN | 0194397827811 |
| Release Date | November 27, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 44 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,401
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Show Pony |
|---|---|
| Sanatci | Peck, Orville |
| Cikis tarihi | 2022-08-10 |
| EAN/UPC | 0194397827811 |
| Label | Columbia |
| Format | 12in |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | COLUMBIA CLBI978278.1 |
|---|---|
| EAN | 0194397827811 |
| Release Date | November 27, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 44 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.