Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PLG UK Catalog 5021732550576 |
| EAN | 5021732550576 |
| Release Date | July 18, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,088
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Discography: the Complete Singles Collection |
|---|---|
| Sanatci | Pet Shop Boys |
| Cikis tarihi | 2025-07-18 |
| EAN/UPC | 5021732550576 |
| Label | Parlophone |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Synth-Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PLG UK Catalog 5021732550576 |
| EAN | 5021732550576 |
| Release Date | July 18, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.