Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RUF RF2096.1 |
| EAN | 0710347209614 |
| Release Date | May 17, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,664
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Standing Out Loud |
|---|---|
| Sanatci | Greene, Alastair |
| Cikis tarihi | 2024-05-17 |
| EAN/UPC | 0710347209614 |
| Label | Ruf |
| Format | LP |
| Tur | Blues / Blues Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RUF RF2096.1 |
| EAN | 0710347209614 |
| Release Date | May 17, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.