Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SOWING RECORDS SOW018 |
| EAN | 0781930069168 |
| Release Date | May 27, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,048
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | First Recordings Vol.2 |
|---|---|
| Sanatci | Ayler, Albert |
| Cikis tarihi | 2022-03-07 |
| EAN/UPC | 0781930069168 |
| Label | Jeanne Dielman |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SOWING RECORDS SOW018 |
| EAN | 0781930069168 |
| Release Date | May 27, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.