Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ENDLESS HAPPINESS HE70008 |
| EAN | 5060672889742 |
| Release Date | April 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 7 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,511
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Music is the Healing Force of the Universe |
|---|---|
| Sanatci | Ayler, Albert |
| Cikis tarihi | 2025-04-25 |
| EAN/UPC | 5060672889742 |
| Label | Endless Happiness |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ENDLESS HAPPINESS HE70008 |
| EAN | 5060672889742 |
| Release Date | April 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 7 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.