Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUPERIOR VIADUCT SV136 |
| EAN | 0855985006369 |
| Release Date | June 16, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,904
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | In Greenwich Village |
|---|---|
| Sanatci | Ayler, Albert |
| Cikis tarihi | 2023-06-16 |
| EAN/UPC | 0855985006369 |
| Label | Superior Viaduct |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUPERIOR VIADUCT SV136 |
| EAN | 0855985006369 |
| Release Date | June 16, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.